Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Gelové nehty

Ne každá žena, má své nehty zdravé a pevné, a ne vždy jí vydrží taková délka, kterou by si přála. Proto nabízím modeláž nehtů gelovou technikou, která patří k nejšetrnějším s nejlepšími vlastnostmi.

 

Jak gelová technika funguje?


Tato metoda používá k modeláži nehtů látku - gel, který tvrdne působením světla v UV lampě. Jedná se o nejšetrnější přilnutí, které neškodí přírodním nehtům. Gel se nanáší buď na umělý tip,nebo přírodní nehet, který se předem upraví na požadovaný tvar. Aplikuje se v jedné nebo ve více vrstvách, podle kvality přirozeného nehtu a dle tvaru a délky tipu.

 

Jak dlouho modeláž nehtů trvá?


Modeláž nehtů trvá přibližně 1–1,5 hodiny, dle kvality a tvaru přírodních nehtů, proto je potřebné, aby jste si vyhradila dostatek času na celou dobu ošetření.

 

Doplnění gelových nehtů

Nehty je nutné 5-7 týdnů po modeláži doplnit, protože gel, který se nanáší na nehty odrůstá. Při doplnění se obvykle nehty zkrátí a upraví do požadovaného tvaru. Potom se nanese opět gel. V případě, že jste nějaký nehet ulomila, tak se při doplnění opraví nebo celý vymění. Doplnění trvá přibližně 1 hodinu až 1. hod.30 min, přičemž záleží na zdobení. Po doplnění se nehty upravují obvyklým způsobem.

 

 

 
 

 


PortrétPoslední fotografie


Archiv

Kalendář
<< září / 2022 >>